Aktualności

W sezonie zimowym firma Magnus świadczy również kompleksowe usługi związane z odśnieżaniem. Zajmujemy się usuwaniem śniegu z dachów budynków (w tym również obiektów wielkopowierzchniowych), parkingów, ulic i prywatnych posesji oraz usuwaniem sopli i nawisów śnieżnych.
Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni sprzęt i posiadających uprawnienia do pracy na wysokościach.
Firma Magnus posiada ubezpieczenie OC na świadczone przez nas prace.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na wszelkie pytania odpowiemy w ciągu 12h i przygotujemy wycenę skierowaną bezpośrednio do Państwa.

Na wycenę usług związanych z odśnieżaniem wpływa wiele czynników takich jak powierzchnia, grubość pokrywy śnieżnej, ukształtowanie i rodzaj podłoża, ilość miejsc zrzutu, czas wymagany na wykonanie usługi, godziny pracy, itp.. Poniżej podajemy przybliżone koszty poszczególnych usług. Prosimy jednak o kontakt w celu ustalenia szczegółów i otrzymania indywidualnej wyceny dopasowanej do zleconych prac.
Przy podpisaniu umowy abonamentowej ceny ustalamy indywidualnie.

Rodzaj usługi Cena za usługę
Odśnieżanie dachów płaskich o powierzchni do 1000m2 od 3zł/m2
Odśnieżanie dachów płaskich o powierzchni powyżej 1000m2 od 2,0zł/m2
Odśnieżanie dachów skośnych od 4,5zł/m2
Usuwanie nawisów śnieżnych i sopli od 3zł/mb
Wywóz śniegu od 22zł/m3
Posypywanie solą drogową lub piaskiem (podana cena dotyczy tylko usługi bez uwzględnienia materiału – sól drogowa, piach) od 0,1zł/ m2
Odśnieżanie parkingów i placów manewrowych i posesji 0,3 zł – 2,4 zł/ m2
Odśnieżanie ulic i dojazdów do posesji 0,3 zł – 3,5 zł/ m2
Skuwanie lodu z chodników od 5 zł/ m2

 

telefon607 884 811   emailtomek.kozera@wp.pl